Diensthoofd
Hendrickx Annemie
annemie.hendrickx@deeerstelijn.be


Coördinator Gezinszorg/Oppasdienst
Gys Ilse
ilse.gys@deeerstelijn.be


Coördinator Gezinszorg/Oppasdienst
Feyen Melissa
melissa.feyen@deeerstelijn.be


Coördinator Poetsdienst zonder dienstencheques + Klusjesdienst
Schaeken Bram
bram.schaeken@deeerstelijn.be


Coördinator Huishoudhulp met dienstencheques
Mertens Loes
loes.mertens@deeerstelijn.be


Collin Soisick
soisick.collin@deeerstelijn.be


Hoofd administratie
Libbrecht Veerle


Administratief bediende
Ceyssens Karolien


Administratief bediende
Cluyts Peter


Gegevens Raad van bestuur

Voorzitter
Dr. Quintens Theo


Afg. Bestuurder
Dr. Sijbers Pierre


Secretaris
De Winne Paula


Penningmeester
Gijsel Peter


heeft u een vraag?

Aarzel dan niet en contacteer ons.

Maak een vrijblijvende afspraak